Již více než 75 let společnost Wehrfritz (jedna z firem sdružených pod značkou HABA) poskytuje profesionální a spolehlivé služby v oblasti vybavení sociálních center a institucí jako například denní stacionáře, mateřské školky, školy nebo více-generační domovy či terapeutická centra. Nabídka produktů zahrnuje vše, co tato zařízení denně využívají - nábytek, výukové a učební pomůcky, hry, kancelářské potřeby či produkty určené pro sport a venkovní aktivity. 

Po několik generací byly hračky a produkty firmy Wehrfriz zárukou vysoké kvality, mimo jiné i zásluhou týmu 15-ti návrhářů, jejichž nekončící inspirací jsou především lidé a příroda. Tito lidé každodenně vkládají do své práce celou svou duši i srdce.

Produkty z řady "Sachenmacher" (prostředky pro kreativní mysl) tvoří širokou škálu pomůcek pro tvoření a kreativitu. Všechny produkty ze dřeva se vyrábějí přímo v sídle společnosti, v německém městě Bad Rodach, z lokálních zdrojů dřeva. I proto se firma Wehrfritz může díky trvale udržitelnému rozvoji v oblasti lesního hospodářství pyšnit značkou kvality PEFC.


Sídlo společnosti HABA GmbH (Wehrfritz) ve městě Bad Rodach